• özel kargo taşımacılığı

  Her türlü özel kargolar kendi özel şartlarına göre taşınmaktadır. Kargonun uçuştan, varış noktasına kadar geçen her sürede özel işlem görmektedir. Havex bozulabilir ve özel işlem görmesi gereken kargoların sevk edilmesinde çözüm ortağınız olmaktadır. Firmamız özel kargo taşımacılığında profesyonel konusunda uzman kadrosu ile gönderinizin cinsi ve niteliği ne olursa olsun size uygun taşıma modelini en uygun fiyata sunmaktadır. Aşağıdaki hizmet kalemlerimizde her türlü lojistik desteği firmamızdan talep edebilir ve güvenli taşımalar yaptırabilirsiniz.

  Bozulabilir Kargo ( PER )

  Isı, nem ve çevresel sebeplerle bozulabilecek ürünler ( balık, sebze, meyve, yumurta, çiçek, dondurulmuş et, ilaç, insanlar için yiyecek maddeleri vb) bu kategoriye girmektedir. Özel bir hassasiyet gerektiren bu ürünler için genellikle +2/+8 derecede taşıma yapılmakta ürününüz her hangi bir bozulma ya da bu tür sorunla karşılaşmadan teslim edilmektedir.

  Soğuk Zincir (COL)

  Özel ünitelerle yapılan bu taşımalar genelde ilaç taşımalarında çok tercih edilmektedir. Soğuk Zincir kapsamında ki bu taşımalar -20 derecelerde yapılan özel taşımalardır.

  Tehlikeli Madde (DGR) Taşımacılığı

  Taşınmasında risk oluşturabilecek ve Uluslararası kuruluşlar tarafından taşınması riskli maddeler listesinde sınıflandırılan tüm malzemeler Tehlikeli Madde olarak adlandırılır.Sertifikalı personellerimizle size bu konuda her türlü yardımcı olup, ürününüzün en güvenli şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

            HAVEX KARGO

  ‘’ Türkiye deki Lojistik Üssünüz ‘’