• Havex Uluslararası Taşımacılık: Gelişen dünya ticaretinde artan rekabet koşullarına paralel olarak on iki yılı aşkın tecrübesiyle müşterilerinin beklentileri doğrultusunda , 5 kıtada 200 den fazla ülkede bulunan geniş acente ağı ile, Türkiye’den tüm Dünya havalimanlarına ihracat, ithalat ve havayolu kapsamı içerisinde yer alan tüm hizmetleri çözüm ortaklarımıza sunmaktadır.

  Taşımacılık: İnsanın, canlı ve ya cansız tüm varlıkların çıkış destinasyonundan varış destinasyonuna yer değişmesini sağlayan hizmetler bütünüdür. Sektörde bu hizmetleri sunarken bir çok alternatif taşıma seçenekleri bulunmaktadır. Havayolu taşımacılığı diğer taşıma seçeneklerine göre en etkili ulaşma yoludur.

  Taşımacılığın Önemi: İş adamlarının dünyanın diğer bir noktasında yaptıkları ticari iş bağlantısını kaçırmamak için çok hızlı davranması gerekmektedir. Üretilen ürünleri farklı bölgelerden en hızlı ve ekonomik şekilde alıcısına gönderme zorunluluğu vardır.Günümüzde hava yolu sektörü diğer taşıma seçeneklerine göre ciddi oranda ilgi görmektedir ve artmaktadır. Hava yolu sektörü gerçek anlamda başladığı ilk yıllardan bugüne sürekli değişim içerisindedir.Firmamız sektördeki gelişmeleri takip ederek bu günkü ve gelecekteki müşteri taleplerine alternatif çözümler üretmektedir.

  Havex uluslararası taşımacılık olarak farkımız iddiamızdır. Sektör içerisindeki tecrübemiz, işimize verdiğimiz önem ve alt yapımızla, çözüm ortaklarımıza her zaman daha kaliteli hizmet vermek amacıyla yolumuza emin adımlarla ilerlemekteyiz.

  ‘’ Bu Kapsamda Sunduğumuz Hizmetler Bütünü ‘’

  Havayolu İhracat Taşımacılığı

  Havayolu İthalat Taşımacılığı

  Uluslararası Paket Taşımacılığı

  Özel Kargo Taşımacılığı

  Havayolu Bagaj Taşımacılığı

  Zati Eşya Taşımacılığı